Ostatnie zajęcia feryjne upłynęły nam w atmosferze pełnej ruchu, kreatywności i wspólnej radości.
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy w wyjątkowy sposób – jedna z naszych uczestniczek obchodziła urodziny! 
Z tej okazji wspólnie zaśpiewaliśmy jej „Sto lat”!
Na początek dzieci wzięły udział w walentynkowej ścieżce aktywności 
, gdzie czekały na nie różnorodne zadania ruchowe, rozwijające zręczność i współpracę.
Następnie przenieśliśmy się do magicznego świata opowieści, poznając niezwykły teatrzyk kamishibai 
. Dzieci z zaciekawieniem śledziły historię przedstawioną w tej wyjątkowej, japońskiej formie narracji – to była chwila pełna magii i refleksji!
Kolejnym punktem programu była twórcza praca nad walentynkowymi kartkami 
. Każdy mógł wykonać własną, wyjątkową kartkę dla bliskiej osoby, wkładając w nią serce i mnóstwo kreatywności. Efekty były naprawdę piękne!
Nie zabrakło też wspólnego śpiewania!

A na zakończenie tego cudownego dnia każde dziecko otrzymało walentynkowy balon 

To był wspaniały czas i cudowne zakończenie ferii! Dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział, uśmiechy i pozytywną energię przez cały ten czas. Mamy nadzieję, że ferie przyniosły Wam wiele radości i niezapomnianych wspomnień!
Do zobaczenia przy kolejnych okazjach! 
Więcej zdjęć z zajęć znajdziecie tutaj










